Sezónne skladovanie pneumatík

Sezónne skladovanie pneumatík
Sezónne skladovanie pneumatík

Uskladnenie pneumatík eliminuje problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Zimné pneumatiky uskladňujeme počas leta a letné pneumatiky počas zimy. Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

Popis služby
Uskladnenie zimných pneumatík cez leto a letných pneu cez zimu.


Prednosť služby
Pri uskladnení pneumatík u nás si nemusíte robiť starosti s odvozom a dovozom pneu do servisu, nemusíte si robiť starosti s miestom pre uskladnenie svojich pneu a nebudú Vám v garáži, či inom priestore zavadzať.

Prínos pre zákazníka
Skladovanie v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie pneu vrátane ošetrenie pneu pred uložením.

Popis
Veľmi priaznivo je medzi zákazníkmi hodnotená ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík. O čo ide? Je to možnosť pre našich zákazníkov, ktorí využívajú pneumatiky s dezénmi pre letnú a zimnú sezónu. Ten, kto si u nás zakúpi pre nadchádzajúcu sezónu z pohľadu ročného obdobia (ZIMA-LETO) nové pneumatiky, a ktorému vykonáme servisnú službu má možnosť, nechať si vymenené pneumatiky u nás uskladniť. V čase, keď sa o tieto pneumatiky zákazníkovi staráme, vykonáme ich kontrolu (technický stav, umytie) a pripravíme ich na nadchádzajúce obdobie. Zákazník nemá starosti kam a ako tieto pneumatiky doma uskladniť. Tieto starosti prevezmeme plne za neho. Pred príchodom sezóny, pre ktorú sú určené sa po dohode vykoná zákazníkovi ich spätná montáž na vozidlo.

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk