Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá

Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá
Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá

Odborná výmena pneumatík vrátane presného vyváženia na stacionárnom zariadení.


V súčasnej dobe, keď na cestách jazdia vozidlá s oveľa vyššou konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, keď príbúda na cestách počet vozidiel a s tým aj počty vodičov s rôznymi skúsenosťami a rôznou dĺžkou praxe vo vodičskom umení – práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia aj kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík veľmi úzko súvisí práve aj odbornosť pneuservisu. Práve u nás, v našich predajňách a servisnej sieti, sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosť z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množství technických informácií o pneumatikách. Ide nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, rýchlostnej kategórii, prípadne inej dôležitej informácie súvisiacej s konkrétnym vozidlom a jeho používaním v prevádzke. Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú na prezentáciu ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi ponúknuť správnu pneumatiku pre jeho vozidlo a vysvetliť spôsob použitia, ale súčasne – a to čo je dnes veľmi důležité – zrealizujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. V tom sa líšime od mnohých servisov, ktoré ponúkajú obdobnú službu. V odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou veľkou výhodou oproti konkurencii je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojné vybavenie a prístroje, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už veľa krát osobné vzťažhy, je toho dôkazom.

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojnom zariadení.
  2. Odborne preškolený personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie oceľových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
  3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča pre dotiahnutie šrúbov kolies.
  4. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  5. Ďalšou doplnkovou službou je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov.
  6. V súlade so zákonom je realizovaná ekologická likvidácia opotřebovaných pneumatík.

Snažíme sa, aby každý zákazník poznal výhody návštevy nášho servisu BestDrive a využil naše servisné ponuky! Spoznajte ich aj Vy! V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou!

 

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk