Pneuservis pre nákladné vozidlá

Pneuservis pre nákladné vozidlá
Pneuservis pre nákladné vozidlá

Odborná výmena kolies (pneumatík, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie opotřebovaných pneumatík. Predaj pneumatík, zabezpečenie protektorovania, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, moderné strojové vybavenie pod jednou strechou.

V dnešnej dobe, keď konkurencia na trhu nákladných dopravcov je čím ďalej silnejšia, vyhrávajú práve tí, kterých zákazníci sa na svojho dopravca môžu stopercentne spoľahnúť. Prevádzková schopnost vozidla u dopravcov je teda na prvom mieste. A práve pneumatiky a s tým súvisiaca kvalitne zrealizovaná pneuservisná služba sú z pohľadu spoľahlivosti na jednom z prvých miest. Naša dlhoročná tradícia , profesionalita, odbornosť a skúsenosť servisného a predajného vybavenia a dodržovanie štandardných pracovných postupov, sú dostatečnou zárukou toho, že sa na naše služby môžete spoľahnúť. Vaši zákazníci sa potom môžu spoliehať na to, že Vaše vozidlá privezú ich tovar, či osoby tam, kam potrebujú a včas.

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž, vyváženie kolies, opravy duší a pneumatiky sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojovom vybavení odborne preškoleným personálom.
  2. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  3. Novo zavedenou službou je mobilný nákladný servis priamo u zákazníka.
  4. K našej ponuke patrí aj protektorovanie a spätný odber opotrebených pneumatík.

 

Dohodnite si stretnutie

  
Powered by by JoomlaShine

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk