Pneuservis pre motocykle

Pneuservis pre motocykle
Pneuservis pre motocykle

Výmena moto pneumatík, prípadné vyváženie. Pre rozsah moto-služieb kontaktujte prosím konrétnu predajňu. Tradícia spoločnosti, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, najmodernejšie strojové vybavenie.

Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú prezetáciou ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu technických informácií dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi nielen ponúknuť práve tú správnu pneumatiku pre jeho motocykel, ale i to, čo je dnes veľmi důležité – zrealizuujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. Naša prednosť pred konkurenciou je v odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou výhodou pred konkurenciou je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojové vybavenie a náradie, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už častokrát osobné vztahy, je toho dôkazom. Preto je pre každého zákazníka výhodou návštěva servisných predajní BestDrive a využitia našej servisnej ponuke! V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou!

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk