Oprava pneumatík

Oprava pneumatík
Oprava pneumatík

Štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Servisní mechanici majú certifikát na realizáciu opráv a používajú značkový opravný materiál. Odborne zrealizovaná oprava Vám zvýší istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na zakúpenie novej pneumatiky (duše) ušetríte bez toho, aby ste si znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.

Náhly únik vzduchu z pneumatiky býva väčšinou spojený s prierazom alebo priepichom pneumatiky. Pokiaľ k tejto nehod príde počas jazdy, potom je dôležíté, čo najskôr zastaviť a pneumatiku vymeniť. Ďalšou jazdou na pneumatike bez tlakového vzduchu dojde k prelámaniu kordu nosnej vložky a pneumatika je neopraviteľná. Pokiaľ zistíte, že k tomuto úniku došlo v kľude, keď vozidlo stojí, tak  takisto neváhajte a poškodenú pneumatiku okamžite vymeňte. A to je práve príležitosť pre našich servisných mechanikov. Odborne zrealizovaná oprava mechanického poškodenia pneumatiky priepichom Vám ušetrí peniaze za nákup novej pneumatiky. Naši pracovníci sú pre opravy pneumatík a duší odborne preškolení. Taktiež nami používané značkové opravné materiály sú nielen kvalitné, ale aj cenovo veľmi výhodné. Preto je oprava poškodenej pneumatiky v servisoch BestDrive pre každého nášho zákazníka zárukou ďalších ubehnutých km a za priaznivú cenu.

Opravy poškodených pneumatík v servisoch BestDrive - záruka kvality!

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk