Servis klimatizácie

Servis-klimatizacie
Servis klimatizácie

Klimatizácia sa stáva štandardom vo výbave vozidiel. Jej služby oceníme najmä v lete.

Klimatizácia však vyžaduje aj starostlivosť:
- čistenie a doplňovanie chladiaceho média. Pri používaní klimatizácie dochádza k pozvoľnému úniku média a naviac toto médium pohlcuje vodné pary, ktoré môžu poškodiť kompresor klimatizácie. Súčasťou čistenia a doplnenia chladiaceho média servisným prístrojom je aj test tesnosti chladiacej sústavy a doplnenie oleja
- klimatizáciu je potrebné spúšťať celoročne, nielen v letnom období. Zohrievanie čelného skla v zime pomocou klimatizácie je účinnejšie a predchádza problémom.

Odporúčame nechať si chladiace médium vyčistiť a doplniť aspoň raz ročne, resp. raz za 2 roky. Interval čistenia chladiaceho média závisí od intenzity používania klimatizácie vo vozidle. Keď zákazník príde až vtedy, keď klimatizácia nechladí, väčšinou je problém závažnejší ako len chýbajúce médium. Často sa jedná o poškodenie kompresora klimatizácie, kde sa náklady na opravu pohybujú cca od 500,- € vyššie.

 

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk