Čistenie interiéru

Cistenie-interieru
Čistenie interiéru

Kompletná údržba intriéru vozidla vrátane batožinového priestoru. Ručné čistenie za použitia značkových čistiacich materiálov určených špeciálne pre konkrétnu časť vybavenia vozidla. Touto službou chceme ušetriť Váš čas, námahu a naviac perfektne vyčistený interiér pôsobí profesionálne a zanecháva pocit luxusu.


Prečo neprenechať starosť o čistotu interiéru vozidla odborníkom. Prečo nevyužiť výhodnej ponuky, kedy sa Vám niekto postará o údržbu vnútorných priestorov vozidla. I to Vám zabezpečíme v našich servisoch. Sme schopní v rámci tejto ponuky postarať sa o interiér Vášho vozidla z pohľadu kompletnej ponuky. Čistenie interiéru ako komplexná služba súvisí s povysávaním podlahy vozidla a batožinového priestoru, umytím palubnej dosky a všetkých plastových a koženkových výplní, umytí a ošetrení gumových podlahových kobercov, umytím a naleštením všetkých sklenných výplní, naleštením prístrojovej dosky a premazaním závesú dverí a zámkov dverí.

24/7 Odťahová služba

+421 908 767 292

Dohodnite si stretnutie

martinvasek46@gmail.com

Autoservis / Pneuservis

Po-Pia: 8:00-16:00 • SO: objed.

Kontaktné info0908 767 292 - vedúci servisu
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás

Cookies

© 2018 Virtue, s.r.o. digitálna agentúra www.virtue.sk